BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 14278375
nr 1427 8375
Golvlampa
höjd: 145 cm
Kondition: slitage, bucklor
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:28:11
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
7
700 kr
700 kr
7
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
7
900 kr
1.000 kr
8
8
1.200 kr
8
1.300 kr (Budbetjänt)
8
1.400 kr
8
8
Golvlampa
Kondition: slitage, bucklor
nr 1427 8375
Golvlampa
höjd: 145 cm
Kondition: slitage, bucklor
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 1.500 kr |
måndag 25 oktober 2021 |